KOLEKCJA KLASYKI POLSKIEJ FOTOGRAFII XX WIEKU

W grudniu 2010 roku firma ProfiLab LFP Sp. z o.o. wprowadziła do obiegu serię reprodukcji z kolekcji Klasyka polskiej fotografii XX wieku.

Dwadzieścia zdjęć składających się na Kolekcję klasyki polskiej fotografii XX wieku zostało starannie wyselekcjonowanych z ponad dwunastu tysięcy obrazów w zbiorach wrocławskiego Muzeum Narodowego i najlepszych kolekcji prywatnych.

To arcydzieła mistrzów. Zarówno od strony technicznej, jak i estetycznej mamy do czynienia z majstersztykami, które składają się na historię fotografii polskiej i światowej. Fotogramy występują w ściśle limitowanej serii – dostępne są dla kolekcjonerów , którym nieobce jest pragnienie posiadania najpiękniejszych i historycznie najbardziej znaczących zdjęć. Celem Kolekcji jest wyprowadzenie fotografii z muzealnych sejfów – gdzie na co dzień spoczywają, starannie chronione przez wybitnych kustoszy – i wprowadzenie tych arcydzieł do szerokiego obiegu kolekcjonerskiego, a także dla indywidualnych klientów, chcących obcować i podziwiać dziedzictwo kulturowe.

Więcej informacji na stronie: www.profilab.pl/kolekcja.fotografii/

Organizator: ProfiLab LFP Sp. z o.o.

Willa Grohmana
Tylna 9/11
godziny otwarcia
5.05 / czw: 18.00-21.00
6.05-15.05 / pn-nd: 11.00-20.00

wernisaż: 5.05 / czwartek / godz. 18.00
wystawa czynna w dniach: 5.05-15.05