PRZEGLĄD PORTFOLIO 2011

Przeglądy portfolio są obecnie jedną z najważniejszych form promocji, która umożliwia fotografom indywidualne i bezpośrednie spotkania z kuratorami, krytykami, dziennikarzami, wydawcami książek i magazynów oraz właścicielami galerii. Przegląd portfolio podczas Fotofestiwalu przeznaczony jest dla studentów i absolwentów fotografii, fotografów profesjonalnych lub takich, którzy posiadają już w swoim dorobku co najmniej jedną wystawę lub publikację.

W tym roku przegląd portfolio odbędzie się w dniach: 6.05 (piątek) oraz 8.05 (niedziela)

Recenzenci Fotofestiwal 2011:
1. Peggy Sue Amison
2. Alexa Becker
3. Alejandro Castellote
4. April Gertler
5. Nina Kassianou (tylko w niedzielę 8.05)
6. Celina Lunsford (tylko w niedzielę 8.05)
7. Katarzyna Majak
8. Evan Mirapaul
9. Ked Olszewski
10. Rui Prata
11. Jarosław Zachwieja

Jest nam niezmiernie przykro poinformować, że Pani Arianna Rinaldo zrezygnowała z bycia recenzentką.

ORGANIZACJA PORTFOLIO — każde spotkanie z recenzentem trwa 30 minut 
— ilość dostępnych miejsc na sesję piątkową: 20 osób 
— ilość dostępnych miejsc na sesję niedzielną: 20 osób
 — każda z osób uczestniczących w portfolio może wybrać tylko jedną sesję portfolio (piątek lub niedziela), podczas której spotka się z 5 ekspertami. Informacje zamieszczone w biografiach recenzentów pomogą wam wybrać osoby, z którymi spotkanie będzie dla was najbardziej wartościowe. Każda sesja zaczyna się o godzinie 10.00, a kończy się o 16.00. W tym czasie przewidziana jest godzinna przerwa.

REJESTRACJA
Prześlij wypełniony formularz, CV oraz do 20 swoich zdjęć (JPG) razem maximum 3 MB na adres mailowy portfolio@fotofestiwal.com do 20 kwietnia 2011 r. Najpóźniej 25 kwietnia na stronie www.fotofestiwal.com ogłosimy listę osób zakwalifikowanych do przeglądu.

Sponsorem nagród jest firma