Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi.

Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej
Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

info@fotofestiwal.com

WSKAZÓWKI DOJAZDU

ZESPÓŁ

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Zespół programowy
m.szymanska@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Krzysztof Candrowicz

Zespół programowy
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Franek Ammer

Franek Ammer

Zespół programowy
f.ammer@fotofestiwal.com

Gosia Słomska

Gosia Słomska

Koordynacja i produkcja wystaw
m.slomska@fotofestiwal.com

Kamila Golik

Kamila Golik

Produkcja wystaw
k.golik@fotofestiwal.com

Justyna Kociszewska

Justyna Kociszewska

Komunikacja i Program filmowy
j.kociszewska@fotofestiwal.com

Katarzyna Frania Brodowicz

Katarzyna Frania Brodowicz

Promocja
k.brodowicz@fotofestiwal.com

Paula Strugińska

Paula Strugińska

Social media
p.struginska@fotofestiwal.com

Kasia Krawczyk

Kasia Krawczyk

www i koordynacja Programu Miasto
k.krawczyk@fotofestiwal.com

Joanna Karpińska

Joanna Karpińska

Hetman PR&Media Relations, media lokalne
j.karpinska@hetman.pro / tel. 501 738 565

Mafalda Ruão

Mafalda Ruão

Photo-match portfolio review
m.ruao@fotofestiwal.com

Martyna Walczak

Martyna Walczak

Program filmowy & Photo-match portfolio review
m.walczak@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek

Wiktor Szkopek

Koordynacja centrum festiwalowego
w.szkopek@fotofestiwal.com

Tomasz Roszczybiuk

Tomasz Roszczybiuk

Koordynacja i produkcja wystaw i wydarzeń
t.roszczybiuk@fotofestiwal.com

Magda Kamińska

Magda Kamińska

Koordynacja i produkcja wystaw
m.kaminska@fotofestiwal.com

Dominika Repetto Czapska

Dominika Repetto Czapska

Goście i festiwalowy dobrobyt
d.czaps@fotofestiwal.com

Dorota Schreiber

Dorota Schreiber

Finanse i zarządzanie
d.schreiber@fotofestiwal.com

ORGANIZATOR

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Główni partnerzy festiwalu

Partnerzy

Program Miasto