07.08.2020 Pierwsze wystawy online

Anka Gregorczyk

Zapraszamy do oglądania pierwszych wystaw w wersji online: Ciała obce/ Some Bodies oraz Przeszłość należy do Ciebie! z kolekcji Fortepan.

Wszystkie wystawy, które otworzyliśmy wczoraj w Art_Inkubatorze, będziecie mogli oglądać także w wersji online. Linki do wersji wirtualnych będziemy publikować w trakcie trwania festiwalu. Od dziś dostępna wystawa grupowa 👉 Ciała obce/ Some Bodies 👈 – jedyna, która powstała wyłącznie w wersji elektronicznej. Stworzyli  ją: Anka Gregorczyk, Elsa Gregersdotter, Joshua Tarplin, Yushi Li, Yuxin Jiang i kuratorka Zoreh Dehldadeh w ramach współpracy w Platformie Parallel.

Drugi projekt, który możecie już zwiedzić nie wychodząc z domu, to 👉 Przeszłość należy do Ciebie! 👈 z węgierskiej kolekcji Fortepan. Kolejne wystawy z Programu Głównego i Programu Otwartego już niedługo! Linki do wystaw pojawiać będą się na ich podstronach, będziemy o publikacji informować na wszystkich naszych kanałach komunikacji. Wystawy w wersji online dostępne są tylko w języku angielskim. Miłego oglądania!

Anka Gregorczyk
From “Beyond” series, 2020

 


Więcej o:

Wystawie Ciała obce/ Some Bodies

Wystawie Fortepan

Platformie PARALLEL

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra Festiwalowe

Partner Technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Partner Tłumaczeniowy

Partner Hotelowy

Partnerzy

Wystawy Towarzyszące

Fotofestiwal 2019 Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017