Weź udział

GRAND PRIX FOTOFESTIWAL 2011

Grand Prix Fotofestiwal to jedna z najważniejszych części Fotofestiwalu - indywidualne wystawy zaprezentowane w niezwykłych, pofabrycznych przestrzeniach Łódź Art Center. Co roku spośród projektów zgłaszanych przez fotografów z całego świata, wybieramy 10-12 wystaw, które do tej pory nie były prezentowane w Polsce.

Miesiące od września do grudnia, to czas, kiedy pracujemy nad jedną z najważniejszych części Fotofestiwalu – programem Grand Prix. Coroczne „call for artists” skierowane jest do fotografów i kuratorów i co roku przynosi setki zgłoszeń – w zeszłym roku rekordową liczbę 600. Formuła tego programu jest otwarta i nie zakłada ograniczeń tematycznych, co pozwala na prezentacje różnorodnych prac i osobowości.

W jaki sposób zgłosić projekt?
- wypełnij formularz: aktualny formularz znajduje się zawsze na stronie www fotofestiwalu
- prześlij go wraz ze swoimi zdjęciami na adres e-mail: grandprix@fotofestiwal.com

lub za pośrednictwem poczty:
Fundacja Edukacji Wizualnej
Tymienieckiego 3
90-365 Łódź
Na kopercie należy umieścić napis Grand Prix

liniaff2010

PRZEGLĄD PORTFOLIO

Szczegóły dotyczące udziału w Przeglądzie Portfolio: tutaj

liniaff2010

HOMESTAY

Podczas trwania Fotofestiwalu, szczególnie na główny weekend (6-10 maja ) do Łodzi przyjeżdża wielu studentów z całego świata. W ramach programu Homestay pomagamy znaleźć im nocleg w łódzkich domach. W zamian za przyjęcie pod swój dach gości festiwalowych oferujemy wejściówki na fotofestiwal.

Zainteresowanych prosimy o kontakt: m.sobczyk@fotofestiwal.com

liniaff2010

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco o Grand Prix, Przeglądzie Portfolio czy wolontariacie, zapisz się do naszego newslettera.

Aktualizacje : Kamikaze