Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi.
20.3

Poznaj listę wyróżnionych fotografów w konkursie „Więzy rodzinne”!

Mamy przyjemność ogłosić listę fotografek_ów wyróżnionych w konkursie „Więzy rodzinne”, organizowanym w partnerstwie z programem EU NEIGHBOURS EAST Unii Europejskiej. 

Zaprosiliśmy profesjonalnych fotografów i profesjonalne fotografki z Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Gruzji, Republiki Mołdawii i Ukrainy do wzięcia udziału w finansowanym przez UE konkursie fotograficznym o temacie „Więzy rodzinne”, który trwał od listopada 2022 r. do stycznia 2023 r. Spośród ponad 400 zgłoszeń międzynarodowe jury (w składzie Lars Boering, Emma Bowkett, Arianna Rinaldo, Karolina Gembara i Milica Saracevic) wyróżniło prace 18 fotografek_ów. Poniżej znajduje się lista laureatek_ów.

Podczas gali wręczenia nagród, która odbędzie się 31.03 w Tbilisi, poznamy sześcioro zwyciężczyń & zwycięzców, którzy otrzymają nagrody pieniężne. Dodatkowo odbędą się eksperckie warsztaty i wykłady dla wszystkich wyróżnionych.

Pełną listę i prezentację wyróżnionych projektów możecie obejrzeć na STRONIE.


Hrant Khachatryan (Armenia), www.hrantkhachatryan.com


Mane Hovhannisyan (Armenia)


Nazik Armenakyan (Armenia), www.nazikarmenakyan.com


Aziz Karimov (Azerbejdżan), www.azizkarimov.com


Ilkin Yagubov (Azerbejdżan), www.ilkinyagubov.com


Orkhan Azim (Azerbejdżan), www.orkhanazim.com


Pasha Kritchko (Białoruś)


Tatsiana Tkachova (Białoruś), www.tkachova.com


Veranika Malyavka (Białoruś)


Ekaterine Kolesnikova (Gruzja), www.ekaterinekolesnikova.com


Natela Grigarashvili (Gruzja), www.natelagrigalashvili.com


Tako Robakidze (Gruzja)


Katerina Shosheva (Mołdawia), www.kateshosheva.com


Maria Gutu (Mołdawia), www.mariagutu.tilda.ws


Ramin Mazur (Mołdawia), www.raminmazur.com


Artem Humilevskyi (Ukraina), www.humilevskiy.com


Marysia Myankovska (Ukraina)


Olena Morozova (Ukraina), www.olenamorozova.com


CZYTAJ TAKŻE