WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023! WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023! WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023! WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023! WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023! WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023! WYSTARTOWAŁ OPEN CALL 2023!

Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej
Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

info@fotofestiwal.com

WSKAZÓWKI DOJAZDU

ZESPÓŁ

Franek Ammer

Franek Ammer

Rada Programowa
f.ammer@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Krzysztof Candrowicz

Rada programowa
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Rada programowa
m.szymanska@fotofestiwal.com

Katarzyna Frania Brodowicz

Katarzyna Frania Brodowicz

Koordynacja promocji
k.brodowicz@fotofestiwal.com

Justyna Kociszewska

Justyna Kociszewska

Promocja i Program filmowy
j.kociszewska@fotofestiwal.com

Paula Strugińska

Paula Strugińska

Social media
p.struginska@fotofestiwal.com

Kasia Krawczyk

Kasia Krawczyk

Promocja i koordynacja wystaw
k.krawczyk@fotofestiwal.com

Maja Sztenke

Maja Sztenke

Steinke Communications / PR ogólnopolski
maja@steinke.com.pl / tel. 602 455 787

Joanna Karpińska

Joanna Karpińska

Hetman Pr&Media Relations, Media lokalne
j.karpinska@hetman.pro / tel. 501 738 565

Gosia Słomska

Gosia Słomska

Koordynacja i produkcja wystaw
m.slomska@fotofestiwal.com

Kamila Golik

Kamila Golik

Produkcja wystaw i koordynacja wydarzeń
k.golik@fotofestiwal.com

Mafalda Ruão

Mafalda Ruão

Photo-match portfolio review
m.ruao@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek

Wiktor Szkopek

Koordynacja centrum festiwalowego
w.szkopek@fotofestiwal.com

Tomek Włodarczyk

Tomek Włodarczyk

Koordynacja wystaw towarzyszących
t.wlodarczyk@fotofestiwal.com

Tomasz Roszczybiuk

Tomasz Roszczybiuk

Koordynacja i produkcja wystaw
t.roszczybiuk@fotofestiwal.com

Martyna Walczak

Martyna Walczak

Program filmowy & Przegląd Portfolio PHOTO-MATCH
m.walczak@fotofestiwal.com

Dominika Repetto Czapska

Dominika Repetto Czapska

Goście i festiwalowy dobrobyt
d.czaps@fotofestiwal.com

Dorota Schreiber

Dorota Schreiber

Finanse i zarządzanie
d.schreiber@fotofestiwal.com

Michał Siciński

Michał Siciński

Punkt Widzenia // Identyfikacja wizualna
www.pktwidz.pl

Łukasz Szeląg

Łukasz Szeląg

Oficjalny fotograf

Sam

Sam


ORGANIZATOR

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Główni partnerzy festiwalu

SPONSOR

Partner tłumaczeniowy

Partnerzy

Program miasto

ZAPISZ SIĘ