Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej

Tymienieckiego 3,
90-365 Łódź

tel./fax: +48 426842095

www.fotofestiwal.com
info@fotofestiwal.com

Zespół Fotofestiwal 2019

Katarzyna Sobala

Pracownia Szumu,
kontakt dla mediów, patronaty
katarzyna@pracowniaszumu.pl
501 533 616

Piotr Partyka

Pracownia Szumu
PR, kontakt dla mediów
piotr@pracowniaszumu.pl
602 800 914

Justyna Kociszewska

Rada programowa
program filmowy
promocja
j.kociszewska@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek_Fotofestiwal2019

Wiktor Szkopek

Koordynacja i produkcja
centrum festiwalowe Art_Inkubator
w.szkopek@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Rada programowa
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Gosia Słomska

Koordynacja programu głównego
m.slomska@fotofestiwal.com

Tomek Wlodarczyk_Fotofestiwal2019

Tomek Włodarczyk

Wystawy towarzyszące, imprezy, produkcja t.wlodarczyk@fotofestiwal.com

Franek Ammer photo

Franek Ammer

Rada programowa
projekt Parallel

f.ammer@fotofestiwal.com

karolina_kulig_fotofestiwal2019

Karolina Kulig

opieka nad gośćmi, partnerzy hotelowi guests@fotofestiwal.com

Kasia Krawczyk

wydarzenia w przestrzeni miejskiej
koordynacja programu filmowego

Marta Szymańska

Rada programowa
m.szymańska@fotofestiwal.com

Paula Strugińska


social media
p.strugińska@fotofestiwal.com

Agnieszka Zdrojewska

Koordynatorka ds. finansów a.zdrojewska@fotofestiwal.com

Lokalizacja

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Główni partnerzy festiwalu

Partnerzy

Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016