15.06.2019 Głodni wrażeń?

Nasze menu w tym roku jest bardzo bogate! Czeka nas prawdziwa uczta dla oczu, ale musicie nam wierzyć, że podczas tegorocznego Fotofestiwalu zadbamy o Wasze podniebienia – w przenośni, ale też dosłownie.

Dla tych najbardziej głodnych wrażeń i nowych smaków.

Już jutro przy wspólnym stole porozmawiamy z autorami i wydawcami o albumach fotograficznych – zjedzcie śniadanie z Igorem Pisukiem, Maciejem Jeziorkiem, Simone Sapienzą, Katarzyną Gębarowską i Semem Langendijkiem 16 czerwca o 12:00.

Potem przejdziemy do diety i tabu kulinarnych wśród Indian Ashaninka. Jeśli ciekawi Was, które z roślin amazońskiej puszczy nadają się do zjedzenia, a które warto stosować na rany przyjdźcie do strefy edukacyjnej, 19.06 o 18:00, posłuchać wykładu dr Moniki Kujawskiej z Uniwersytetu Łódzkiego.

Długi weekend, ciepło… czas na sport narodowy Polaków.

fot. Paweł Jaszczuk z projektu ¥€$U$

Zanim grillowanie stanie się oficjalną dyscypliną olimpijską my zapraszamy Was do dołączenia do jedzeniowej sztafety. Foto grill – czy trzeba dodawać coś więcej? Widzimy się na rampie w Art_Inkubatorze. Będzie co grillować i pić, ale jak wolicie – zgodnie z tradycją – przynieście swoje popisowe dania i wcinajcie je razem z nami na świeżym powietrzu. Zapraszamy 23.06 (niedziela) od 14:00.

Jeśli po jedzeniu najdzie Was ochota na sjestę i ciekawe rozmowy o tegorocznej edycji z zespołem festiwalu – Wróżenie z Fusów jest właśnie dla Was. Zapraszamy do wspólnego leżakowania i snucia planów na jeszcze lepszą przyszłość. Rezerwujcie ostatnią niedzielę czerwca (30.06) – będziemy czekać od 16:00.

Ciągle głodni?

W weekend otwarcia między 13 a 16 czerwca w centrum festiwalowym Art_Inkubator przywita Was strefa z foodtruckami. Z jadłowozów nie tylko zjemy burgery, napijemy się kawy i przekąsimy ciasto, ale także spróbujemy kolorowych drinków idealnych na lato. Sami zobaczcie:

Papu Vege 13-16.06.
Gastromachina 13-16.06
Kuchnie światła 22.06, 29.06, 30.06
WINNI 13-16.06, 30.06
Coffee Runner 13-15.06 (uwaga, nie będzie ich w niedzielę!)
Wódtrack 13.06

Jeśli do Łodzi wybieracie się w innym terminie, ucieszy Was wiadomość, że przez cały czas w Art_Inkubatorze przy Tymienieckiego 3 obsługiwać nas będzie klubokawiarnia Format. Od samego rana zapraszają na śniadania i desery.

A my podczas całego Fotofestiwalu pijemy Bombillę!

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Partner technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Patronat medialny

Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016