14.05.2019 Akredytacje prasowe

fot. Klaus Pichler

Ruszył proces przyjmowania akredytacji prasowych na festiwal. Zapraszamy zainteresowanych dziennikarzy do wypełnienia wniosku, a także zapoznania się z regulaminem.

Zgłoszenie akredytacyjne przyjmowane są drogą elektroniczną: >>LINK<<. Wniosek należy wypełnić najpóźniej do dnia 7 czerwca.

Regulamin przyznawania akredytacji:

1. O akredytacje mogą ubiegać się dziennikarze, fotoreporterzy oraz ekipy telewizyjne (video), a także przedstawiciele branżowych kanałów komunikacji w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, blogi i video-blogi).

2. Akredytacje dziennikarskie zostaną przyznane wyłącznie aktywnym zawodowo dziennikarzom oraz przedstawicielom mediów społecznościowych, którzy pracują dla mediów specjalizujących się w tematyce: kulturalnej, lifestylowej, branżowej – fotograficznej, informacyjnej i miejskiej.

3. Zgłoszenia zostaną rozpatrzone na podstawie wypełnionych wniosków. Wnioski przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą elektroniczną pod adresem: >>LINK<<

4. Z uwagi na duże zainteresowanie prosimy o rzetelne wypełnienie wniosku.

5. Liczba akredytacji jest limitowana. Organizator zastrzega sobie zastrzega sobie prawo do negatywnego rozpatrzenia wniosku bez podania przyczyny.

6. O przyznaniu akredytacji i zasadach jej odbioru poinformujemy akredytowanych dziennikarzy drogą mailową do dnia 10 czerwca.

7. Akredytacja prasowa uprawnia do wejścia na teren festiwalu i bezpłatny udział we wszystkich wydarzeniach Fotofestiwalu poza sekcją Fotofestiwal Kids oraz wydarzeniami, na które wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.

8. Chęć utrwalania przebiegu festiwalu za pomocą sprzętu audiowizualnego oraz fotograficznego akredytowane ekipy telewizyjnym i fotoreporterom należy zgłosić w we wniosku akredytacyjnym.

9. W przypadku naruszenia zasad udzielenia i korzystania z udzielonej akredytacji Organizatorowi wydarzenia przysługuje prawo cofnięcia przyznanej akredytacji.

fot. Klaus Pichler, z projektu “To na zawsze zmieni twoje życie”.


O programie festiwalu

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Partner technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Patronat medialny

Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016