05.03.2018 Wystawa Fotograficznej Publikacji Roku 2017 w Warszawie

11 marca w Warszawie w ramach Dnia Fotografii obejrzeć będzie można wystawę Fotograficzna Publikacja Roku 2017 współorganizowaną przez Fotofestiwal.

Fotograficzna Publikacja Roku 2017 to wystawa piętnastu najlepszych i najciekawszych książek fotograficznych w Polsce wydanych w 2017 roku, które wyłonione zostały na podstawie konkursu. Co roku Jury nagradza te publikacje, które w odważny i ambitny sposób podchodzą do medium, jakim jest książka. Laureat nagrody ogłaszany jest podczas otwarcia Fotofestiwalu, a w centrum festiwalowym znajduje się ekspozycja prac finalistów konkursu. Wystawa finalistów z roku 2017 po raz pierwszy zostanie pokazana w Warszawie, w Służewskim Domu Kultury. Nabór do Fotograficznej Publikacji Roku 2018  rozpocznie się niebawem i informacje o nim znajdziecie na naszej stronie www i innych kanałach informacyjnych współorganizatorów.

Poza wystawą książek fotograficznych, w programie Dni Fotografii znajdziecie m.in. wykłady, akcję fotograficzną Wojciecha Grzędzińskiego „Twarze Polaków” oraz warsztaty, a gośćmi wydarzenia będą m.in.: Marek Arcimowicz, Krystian Bielatowicz, kolektyw fotografów ulicznych Un-Posed.

Więcej szczegółów o wydarzeniu znajdziecie tutaj.

Więcej informacji o Fotograficznej Publikacji Roku znajdziecie tutaj.

Zapraszamy!

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Partner technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Oficjalny partner hotelowy

Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016 Fotofestiwal 2015