Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej

Tymienieckiego 3,
90-365 Łódź

tel./fax: +48 578 279 121

www.fotofestiwal.com
info@fotofestiwal.com

Kontakt dla mediów

Paula Strugińska


p.struginska@fotofestiwal.com

Zespół Fotofestiwal 2018

Agnieszka Zdrojewska

Koordynatorka ds. finansów a.zdrojewska@fotofestiwal.com

Piotr Partyka

Pracownia Szumu
PR, kontakt dla mediów
piotr@pracowniaszumu.plpiotr@pracowniaszumu.pl
602 800 914

Daria Głowacka

Promocja lokalna
d.glowacka@fotofestiwal.com

Paula Strugińska


social media, patronaty medialne

+48 506 222 531
p.strugińska@fotofestiwal.com

Joanna Majkowska

Promocja
j.majkowska@fotofestiwal.com

Justyna Kociszewska

Rada programowa
program filmowy
promocja
j.kociszewska@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek

Koordynacja i produkcja
centrum festiwalowe Art_Inkubator
w.szkopek@fotofestiwal.com

Gosia Słomska

koordynacja programu głównego
m.slomska@fotofestiwal.com

Teofilia Włodarczyk

projekty w przestrzeni miejskiej t.wlodarczyk@fotofestiwal.com

Franek Ammer photo

Franek Ammer

program dotyczący książek fotograficznych
projekt Parallel

f.ammer@fotofestiwal.com

Michał Borowiec_Fotofestiwal

Michał Borowiec

koordynator wolontariatu wolontariat@fotofestiwal.com

Agata Zubrzycka

Rada programowa
koordynacja Grand Prix i wystaw towarzyszących
a.zubrzycka@fotofestiwal.com

Paulina Bester

Koordynacja przeglądu portfolio
współpraca międzynarodowa
p.bester@fotofestiwal.com

Paulina Wieteska

Koordynacja gości
guest@fotofestiwal.com

Marta Szymańska

Rada programowa
m.szymańska@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Rada programowa
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Joanna Ufnalska

Księgowość

Lokalizacja

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Partner technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Oficjalny partner hotelowy

Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016 Fotofestiwal 2015