Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi. Save the date! 13-23.06.2024. Do zobaczenia w Łodzi.
Imprezy i czas wolny

Oxhala

BirdZzie/ Ohxala/ Brutality Garden DJ Set – 22. urodziny Fotofestiwalu w Willi

BirdZzie/ Ohxala/ Brutality Garden DJ Set – 22. urodziny Fotofestiwalu w Willi

DATA
17.06
GODZINA
21:00
MIEJSCE
Willa w Parku Poniatowskiego

Bilet – 20 PLN / z karnetem Fotofestiwalu – wstęp wolny

Mamy urodziny. Nie możecie nie przyjść.

19:00-21:00 Otwarcie wystawy Nie/znośna lekkość bytu
Poleski Ośrodek Sztuki, Krzemieniecka 2a, wstęp wolny

Skoro urodziny to radość, szczęście, miłość, przyjaźń oraz zwierzątka! Wszystko to na fotografiach zebranych w ramach projektu Fortepan z rodzinnych i instytucyjnych archiwów, także tych z Łodzi. Zobaczymy przepiękne i pozytywnie nastrajające kadry m.in. z łódzkiego Orientarium czy Veolia – Energia Łódź, która jest partnerem wystawy. Więcej o wystawie.

 

21:00 projekcje i DJ set BirdZzie/ Ohxala/ Brutality Garden DJ Set
Willa w Parku, Stefana Żeromskiego 117, bilety – 20 zł, karnet Fotofestiwalu – wstęp wolny

BirdZzie – producent i twórca beatów, BirdzZie to „alentejano” z duszą nastawioną na rytmy z najróżniejszych zakątków świata. W swojej muzyce stara się integrować to co regionalne i tradycyjne ze współczesnymi, eksperymentalnymi i elektronicznymi wpływami.Wydawał w VOODOOHOP, Tropical Twista Records, Shika Shika, Salgari Records i występował w ponad 10 krajach między Ameryką Łacińską a Europą oraz na festiwalach takich jak Fusion Festival, Universo Paralello, Komēta oraz Goulash Disko, Avante, Milhões i MIL.

Ohxalá to projekt Marii i Luisa, dwojga muzyków wywodzących się z Porto. Ich muzyka ma korzenie w dole Amazonki, Afryce i folku z rodzimej Portugalii. Mieszają nagrania terenowe z elektronicznymi liniami basu i zbierają tłumy na festiwalach w całej Europie
www.ohxala.bandcamp.com
www.soundcloud.com/ohxala

Łukasz Jędrzejczak i Jakub Ziołek znani z takich składów jak T’ien Lai, ||ALA|MEDA||, Jantar czy Javva porwą Was do tańca podczas Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi. Artyści zaprezentują swoją selekcję muzyki tanecznej z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem wątków afrykańskich i latynoamerykańskich. Na chwilę przeniesiemy się do faveli i na plaże Rio de Janeiro, przedmieścia Lizbony, zatłoczone aglomeracje Durbanu i Kampali. Będziemy tańczyć do słonecznego funku, afro-house’u, kuduro, amapiano czy gqom. Nie zabraknie też szybkich temp footworku i singeli. Będzie słonecznie, energetycznie, pozytywnie i bardzo tanecznie!
www.mixcloud.com/brutalitygarden
www.brutalitygarden.bandcamp.com

Łukasz Jędrzejczak i Jakub Ziołek, Brutality Garden

Łukasz Jędrzejczak i Jakub Ziołek, Brutality Garden

 

BIRDZZIE

BIRDZZIE

INNE WYDARZENIA