03.07.2020 Łódzkie galerie otwierają wystawy fotograficzne

fot. Talata Darvinoğlu

Już w najbliższą niedzielę Galeria Bałucka otworzy pierwszą wystawę towarzyszącą Fotofestiwalowi. To ciekawy start programu towarzyszącego, gdyż same fotografie z wystawy można by pomylić z malarstwem, a ich autor w swojej biografii podkreśla fakt, iż… nie ma śledziony. 

W tradycyjnie już zatem nietypowy sposób (2020!) mamy przyjemność ogłosić pierwsze wystawy organizowane przez łódzkie galerie. Pomimo trudnych warunków zdecydowały się one pokazać publiczności projekty fotograficzne podczas trwania festiwalu, zarówno w sierpniu, jak i podczas festiwalowego epilogu – w październiku 2020. Przypominamy, że na jesień wraz z ms1 otworzymy ostatnią wystawę z programu głównego (Płonący dom, Antoine’a de Galberta) oraz m.in. wystawy w budynku, który pokochała w 2019 nasza publiczność: Motyl UŁ. 

Zapraszamy już w najbliższą niedzielę do Galerii Bałuckiej na wystawę Talata Darvinoğlu Niedośnione sny czy proces wytoczony realnemu światu i zachęcamy do zapoznania się z pełnym spisem sierpniowych wystaw towarzyszących, który właśnie zamieściliśmy na naszej stronie www.

fot. Talata Darvinoğlu


Czytaj więcej o:

Tegorocznym programie festiwalu

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra Festiwalowe

Partner Technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Partner Tłumaczeniowy

Partner Hotelowy

Partnerzy

Wystawy Towarzyszące

Fotofestiwal 2019 Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017