12.04.2018 Dołącz do najlepszego zespołu wolontariuszy w mieście!

Jeśli chcesz poznać jeden z największych fotograficznych festiwali w Polsce od środka, jesteś obowiązkowy i łatwo nawiązujesz nowe kontakty, to mamy coś dla Ciebie – wolontariat w ramach 17 Międzynarodowego Festiwalu Fotografii w Łodzi, który odbędzie się w dniach 21 czerwca – 1 lipca.

Oferujemy możliwość zdobycia wyjątkowego doświadczenia, nawiązania nowych znajomości oraz sprawdzenie swoich umiejętności organizacyjnych. Do przykładowych zadań wolontariuszy podczas naszego festiwalu należą:

– wsparcie przy aranżowaniu przestrzeni wystaw,
– wsparcie przy montażu eksponowanych prac,
– wsparcie organizacyjne wydarzeń festiwalowych,
– obsługa biur festiwalowych,
– opieka nad gośćmi specjalnymi festiwalu,
– wsparcie działań promocyjnych,
– pomoc w organizacji działań miejskich

oraz wiele innych zadań specjalnych związanych z realizacją wydarzenia.

Gwarantujemy pracę według harmonogramu przez 4 do 8 godzin dziennie pod opieką organizatorów festiwalu. Zapewniamy pełne udokumentowanie pracy umową wolontariacką, referencje, możliwość zaliczenia praktyk studenckich, wyżywienie oraz identyfikator gwarantujący bezpłatny wstęp na większość wydarzeń festiwalowych.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz online: https://tinyurl.com/yahcycb4

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 3 czerwca 2018 r. Szczegółowe informacje organizacyjne prześlemy drogą mailową. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na: wolontariat@fotofestiwal.com

*Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 rok życia mogą zostać wolontariuszem za okazaniem pisemnej zgody od rodzica lub opiekuna prawnego.

*Wypełnienie formularza nie jest jednoznaczne z zaangażowaniem wolontariusza. Decyzję o przyjęciu aplikacji i podpisaniu umowy podejmą organizatorzy festiwalu. Wyniki rekrutacji zostaną rozesłane drogą mailową do 3 czerwca 2018 r.

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Partner technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Oficjalny partner hotelowy

Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016 Fotofestiwal 2015