03.07.2018 17. edycja Fotofestiwalu za nami – dziękujemy!

fot. Łukasz Szeląg

DZIĘKUJEMY!

za to, że byliście z nami w trakcie tych niesamowicie inspirujących 11. dni. Tegoroczna przygoda dobiega końca i żegnamy się z żalem, mając jednak nadzieję, że możemy powiedzieć – do zobaczenia za rok!

Dziękujemy wszystkim Artystom, dzięki którym mogliśmy zrealizować motyw przewodni tegorocznej edycji i sprowokować do refleksji nad LUDZKĄ NATURĄ.

Ogromne podziękowania składamy wszystkim Sponsorom, Partnerom i Patronom – to Wasze wsparcie sprawiło, że stworzyliśmy wydarzenie, które otwiera oczy na najbardziej palące problemy współczesnego świata i przybliża sztukę fotografii tysiącom odbiorców.

17. edycja Fotofestiwalu nie odbyłaby się bez zaangażowanych Wolontariuszy – dziękujemy Wam za codzienną pracę i wielkie wsparcie!

Drodzy Widzowie, dziękujemy za liczną obecność na wszystkich wystawach, wydarzeniach towarzyszących Fotofestiwalowi, panelach dyskusyjnych, filmach, warsztatach. Spotkania z Wami dają nam energię do pracy nad kolejnymi, równie interesującymi edycjami!

Do zobaczenia na 18. edycji Fotofestiwalu! Więcej szczegółów, już wkrótce! W międzyczasie, zachęcamy do oglądania FOTORELACJI z festiwalu na naszym Facebooku.

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Partner technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Oficjalny partner hotelowy

Fotofestiwal 2017 Fotofestiwal 2016 Fotofestiwal 2015