Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej

Tymienieckiego 3,
90-365 Łódź

tel./fax: +48 578 279 121

www.fotofestiwal.com
info@fotofestiwal.com

Kontakt dla mediów

Piotr Partyka
Pracownia Szumu

tel./fax: +48 602 800 914

www.pracowniaszumu.pl
piotr@pracowniaszumu.pl

Zespół Fotofestiwal 2017

Joanna Majkowska

Promocja
j.majkowska@fotofestiwal.com

Joanna Ufnalska

Księgowość

Agata Zubrzycka

Rada programowa
koordynacja wystaw i wydarzeń
a.zubrzycka@fotofestiwal.com

Paulina Wieteska

Koordynacja gości
guest@fotofestiwal.com

Marta Szymańska

Rada programowa
m.szymańska@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek

Koordynacja i produkcja
w.szkopek@fotofestiwal.com

Paula Strugińska

Promocja
social media
współpraca z partnerami i sponsorami
p.strugińska@fotofestiwal.com

Jacek Rydzyński

Koordynacja projektów
(Energia Czasu, Mentalgassi)
j.rydzynski@fotofestiwal.com

Agata Połeć

Koordynacja wystaw
a.polec@fotofestiwal.com

Marta Piechocka-Nowakowska

Fotofestiwal KIDS
m.piechocka@fotofestiwal.com

Maja Kudlińska-Koniarczyk

Finanse i administracja
Fotofestiwal KIDS
m.kudlinska@fotofestiwal.com

Justyna Kociszewska

Rada programowa, promocja
program filmowy
j.kociszewska@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Rada programowa
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Michał Borowiec

Koordynacja wolontariatu
wolontariat@fotofestiwal.com

Paulina Bester

Koordynacja przeglądu portfolio
współpraca międzynarodowa
p.bester@fotofestiwal.com

Franek Ammer

Rada programowa
koordynacja wystaw i wydarzeń dot. książek fotograficznych
zarządzenie www
f.ammer@fotofestiwal.com

Lokalizacja

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra festiwalowe

Oficjalny partner motoryzacyjny

Partner tłumaczeniowy

Partner hotelowy

Główni partnerzy festiwalu

Fotofestiwal 2016 Fotofestiwal 2015 Fotofestiwal 2014