Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok!
otwarcie wystawy
Otwarcie wystawy: Marta Ostajewska, KOSTKI MIODU LATEM

Otwarcie wystawy: Marta Ostajewska, KOSTKI MIODU LATEM

CZAS
12.06 19:00
MIEJSCE
Pracownia Portretu, Przędzalniana 55

Księży Młyn to miejsce, gdzie czas płynie trochę wolniej, między zardzewiałą pompą, szpalerem zabytkowych topoli i fabrycznym zegarem. Odmierzany jest znikającymi imionami, obrazami, żółknącym negatywem wspomnień, zapachami. Kostki miodu latem to odtworzone w ciele i dźwiękach spotkania. Performance na momenty, zapachy, odgłosy okolicy. W ciele rezonują znikające choreografie – spotkania z tymi, których już nie ma. Ciało jako archiwum. Podłoga pokryta ziemią pełna odcisków stóp. Bosych. Bo przed wejściem do domu scheibleroków trzeba zdjąć buty. A później zatańczyć.

Zdjęcia z potańcówki na Księżym Młynie „Odczarujmy ostatni dzień lata”, dźwięki z audiospacerów po Księżym Młynie „Pobocze – historie zadeptane”.

Uczestnicy działania proszeni są o zdjęcie butów przed wejściem w przestrzeń instalacji.

Performance: Marta Ostajewska, zdjęcia: Anita Andrzejczak, dźwięki: Justyna Banaszczyk,

video&montaż: Adam Musiałowicz

INNE WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ