Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok!
Fotospacery po secesyjnej elektrowni Scheiblerów

Fotospacery po secesyjnej elektrowni Scheiblerów

CZAS
27.06 18:00
MIEJSCE
Fuzja

Zapraszamy na wyjątkową wycieczkę po ostatnim stuleciu Łodzi. 26 i 27 czerwca o 18:00 i 19:00 zaprosimy 4 grupy zwiedzających do obejrzenia zabytkowej elektrowni oraz historycznych terenów stanowiących świadectwo potęgi fabrycznej tradycji miasta. Rejestrację rozpoczniemy 21 czerwca o godzinie 18:00 i będzie ona trwała do wyczerpania miejsc (25 osób na każdą grupę). Tego dnia na naszej stronie www i social mediach podamy informację, jak się zarejestrować.

Fuzja to projekt realizowany przez Echo Investment, który przywróci życie dawnej fabryce Karola Scheiblera w Łodzi. Wieloetapowa inwestycja łączyć będzie funkcję biurową, handlowo–usługową, gastronomiczną, a także budynki mieszkalne, plac miejski i otwarte, zielone tereny wspólne liczące blisko 4 ha. Wszystko w otoczeniu historycznej zabudowy dawnych zakładów włókienniczych Karola Scheiblera, które stanowią dziedzictwo Łodzi Fabrycznej. Łącznie na 8 ha zlokalizowanych będzie 20 budynków, z czego 14 stanowić będą obiekty historyczne. Fuzja będzie unikalnym miejscem na mapie Łodzi, atrakcyjnym dla pracowników, mieszkańców i turystów.

Rejestracja i więcej informacji o wydarzeniu

INNE WYDARZENIA

ZAPISZ SIĘ