Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok!
15.6

Pobierz festiwalową aplikację!

W naszej festiwalowej aplikacji znajdziecie harmonogram na każdy dzień, spis fotofestiwalowych wystaw oraz lokalizacji, a także pełne informacje o kolejnych wydarzeniach w programie: pokazach filmowych, oprowadzaniach, imprezach. Możecie albo pójść tropem polecanych przez nas wydarzeń, albo stworzyć własną listę ulubionych – przypomnimy Wam o nadchodzącym ulubionym wydarzeniu, abyście się na niego nie spóźnili, a mapa pokaże Wam dokładnie, dokąd powinniście dotrzeć. Jeżeli w programie nastąpią jakieś zmiany – poinformujemy Was o nich w pierwszej kolejności.

Aplikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim, na system iOS i Android. Jej ściągnięcie – w Google Play lub Appstore – jest bezpłatne. Wpiszcie w wyszukiwarce Fotofestiwal. Enjoy!

CZYTAJ TAKŻE

ZAPISZ SIĘ