Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej

Tymienieckiego 3, 90-365 Łódź

tel./fax: +48 730 606 290

www.fotofestiwal.com

Zespół Fotofestiwal 2021

Franek Ammer

Rada programowa
projekt Parallel
f.ammer@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Rada programowa
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Marta Szymańska

Rada programowa
m.szymanska@fotofestiwal.com

Kasia Krawczyk

Koordynacja promocji
k.krawczyk@fotofestiwal.com

Paula Strugińska


Social media
p.struginska@fotofestiwal.com

Katarzyna Sobala

Pracownia Szumu
media relations
katarzyna@pracowniaszumu.pl

Piotr Partyka

Pracownia Szumu
PR, kontakt dla mediów
piotr@pracowniaszumu.pl

Gosia Słomska

Koordynacja programu głównego
m.slomska@fotofestiwal.com

Kamila Golik

Koordynacja programu głównego
k.golik@fotofestiwal.com

Kamila Łozińska

przegląd portfolio PHOTO-MATCH
k.lozinska@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek

Koordynacja centrum festiwalowego
w.szkopek@fotofestiwal.com

Tomek Włodarczyk

Wystawy towarzyszące t.wlodarczyk@fotofestiwal.com

Tomasz Roszczybiuk

Produkcja festiwalu i magia
t.roszczybiuk@fotofestiwal.com

Martyna Walczak

Program filmowy
m.walczak@fotofestiwal.com

Dominika Repetto Czapska

Goście i festiwalowy dobrobyt
d.czaps@fotofestiwal.com

Justyna Kociszewska

Duch festiwalu na urlopie

Agnieszka Zdrojewska

Finanse i zarządzanie a.zdrojewska@fotofestiwal.com

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra Festiwalowe

Partnerzy Główni

Partnerzy

Partner Tłumaczeniowy

Fotofestiwal 2020 Fotofestiwal 2019 Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017