Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu! Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu! Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu! Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu! Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu! Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu! Weź udział w Open Call 2022 i dołącz do 21. edycji Fotofestiwalu!

Kontakt

Fundacja Edukacji Wizualnej
Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

info@fotofestiwal.com
tel.: 42 3070677 (czynny od 10.06)

WSKAZÓWKI DOJAZDU

ZESPÓŁ

Franek Ammer

Franek Ammer

Rada Programowa, projekt Parallel
f.ammer@fotofestiwal.com

Krzysztof Candrowicz

Krzysztof Candrowicz

Rada programowa
k.candrowicz@fotofestiwal.com

Marta Szymańska

Marta Szymańska

Rada programowa
m.szymanska@fotofestiwal.com

Kasia Krawczyk

Kasia Krawczyk

Koordynacja promocji i marketingu
k.krawczyk@fotofestiwal.com

Paula Strugińska

Paula Strugińska

Social media
p.struginska@fotofestiwal.com

Katarzyna Sobala

Katarzyna Sobala

Pracownia Szumu, Media relations
katarzyna@pracowniaszumu.pl

Piotr Partyka

Piotr Partyka

Pracownia Szumu PR, Media relations
p.partyka@pracowniaszumu.pl

Joanna Karpińska

Joanna Karpińska

Hetman Pr&Media Relations, Media lokalne
j.karpinska@hetman.pro

Gosia Słomska

Gosia Słomska

Koordynacja programu głównego
m.slomska@fotofestiwal.com

Kamila Golik

Kamila Golik

Koordynacja programu głównego
k.golik@fotofestiwal.com

Kamila Łozińska

Kamila Łozińska

Photo-Match portfolio review
k.lozinska@fotofestiwal.com

Wiktor Szkopek

Wiktor Szkopek

Koordynacja centrum festiwalowego
w.szkopek@fotofestiwal.com

Tomek Włodarczyk

Tomek Włodarczyk

Wystawy towarzyszące
t.wlodarczyk@fotofestiwal.com

Tomasz Roszczybiuk

Tomasz Roszczybiuk

Produkcja wystaw
t.roszczybiuk@fotofestiwal.com

Martyna Walczak

Martyna Walczak

Program filmowy
m.walczak@fotofestiwal.com

Dominika Repetto-Czapska

Dominika Repetto-Czapska

Goście i festiwalowy dobrobyt
d.czaps@fotofestiwal.com

Agnieszka Zdrojewska

Agnieszka Zdrojewska

Finanse i zarządzenia
a.zdrojewska@fotofestiwal.com

Justyna Kociszewska

Justyna Kociszewska

Duch festiwalu na urlopie
j.kociszewska@fotofestiwal.com

ORGANIZATOR

Współorganizatorzy

Główni partnerzy festiwalu

Partnerzy

SPONSOR

Centra festiwalowe

PROGRAM MIASTO

ZAPISZ SIĘ