Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok! Fotofestiwal 2021 dobiegł końca. Zapraszamy za rok!
14.4

Identyfikacja wizualna festiwalu

Fotofestiwal ma przyjemność po raz trzeci współpracować ze studiem graficznym i agencją kreatywną Progressivo. Wspólnie przygotowaliśmy dla Was nową odsłonę identyfikacji wizualnej festiwalu. Cieszymy się bardzo, że nasze pomysły na identyfikację spodobały się artystom biorącym udział w Fotofestiwalu 2021 i zgodzili się oni na wykorzystanie ich prac.

W programie tegorocznej edycji będziecie mogli zobaczyć m.in. prezentacje najciekawszych dokonań twórców związanych z Łodzią, które na stałe wpisały się w kanon sztuki polskiej. Bardzo ciekawym punktem będą wystawy odwołujące się do historii miasta Łodzi. Pokażemy m.in. kadry, które zapisał Wiktor Jekimenko, ale w zupełnie nowej odsłonie, bo koloryzowane przez Stefana Brajtera. Oryginały w swoich archiwach przechowuje Veolia Energia Łódź. Dużą część Fotofestiwalu stanowią zawsze wystawy międzynarodowe. W tym roku nie zabraknie m.in. finalistów Programu Otwartego! Mamy nadzieję, że już niedługo wybrane projekty będziemy mieli możliwość zaprezentować w Waszych miastach.

Iacopo Pasqui

Polecamy również Waszej uwadze efekty współpracy w zakresie media relations z agencją Pracownia Szumu: co dwa tygodnie magazyn Przekrój prezentuje kolejne projekty z naszej sekcji Programu Otwartego. Jako pierwsza zaprezentowana została irańska fotografka Sima Choubdarzadeh i jej niezwykle poruszający projekt „Mam na imię strach”.

CZYTAJ TAKŻE

ZAPISZ SIĘ