22.07.2020 Gdzie, o której i za ile

zdjęcie z kolekcji Fortepan

Czas zaplanować wizytę na Fotofestiwalu w Łodzi! Choć doprowadzenie do tego momentu było w tym roku niespodziewanie trudne, to opublikowaliśmy właśnie na naszej stronie internetowej: harmonogram wydarzeń, godziny otwarcia wystaw, ceny i sposób zakupu biletów i informacje o obostrzeniach zwiedzania związanych z pandemią.

Bilety ze względu na obecną sytuację ekonomiczną w kraju są znacznie tańsze. Wycofaliśmy karnety. Wydarzeń specjalnych jest znacznie mniej, dzięki czemu będziecie mieli więcej czasu na spokojne oglądanie wystaw – w tym roku większość w Art_Inkubatorze na Tymienieckiego 3, choć mamy dla was także kilka wystaw towarzyszących przygotowanych z galeriami łódzkimi. Szczegółowe informacje na podstronie Informacje praktyczne.

Do Łodzi najlepiej przyjechać między 6 i 16 sierpnia – wówczas będzie można zobaczyć wszystkie wystawy. Wystawy Programu Głównego otwarte będą do 23 sierpnia, jednak tylko do 16 jest możliwość zobaczenia wystaw Programu Otwartego (dawne Grand Prix Fotofestiwal) na Tymienieckiego 3. Wszystkie wystawy od dnia otwarcia festiwalu będzie można oglądać także w wersji online – linki pojawią się na podstronach poszczególnych projektów. Tu zobaczycie pełen spis wystaw.

Przeglądajcie także nasz harmonogram godzinowy – będzie on aktualizowany na bieżąco, a już teraz znajdują się tam najważniejsze wydarzenia. Informacje o szczegółach wstępu na otwarcie festiwalu oraz pokazy slajdów w Muzeum Książki Artystycznej – podamy niebawem. Ogłosimy także jeszcze, co najmniej, parę wydarzeń m.in. pokazów filmowych i pokazów slajdów. Śledźcie naszą stronę internetową i wydarzenie na Facebooku – to w tym roku główne środki komunikacji wszystkich wydarzeń. Już za chwilę uruchomimy także sprzedaż biletów online. 

Przypominamy także, że w tym wyjątkowym roku, Fotofestiwal ma wyjątkową formę. Na jego drugą część zapraszamy w październiku. A my widzimy się już za dwa tygodnie!

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera Fotofestiwalu

Na Fotofestiwal zaprasza Miasto Łódź, Fundacja Edukacji Wizualnej i Łódzkie Centrum Wydarzeń

Organizator

Współorganizatorzy

Centra Festiwalowe

Partner Technologiczny

Główni partnerzy festiwalu

Partner Tłumaczeniowy

Partner Hotelowy

Partnerzy

Wystawy Towarzyszące

Fotofestiwal 2019 Fotofestiwal 2018 Fotofestiwal 2017