- ::: Fotofestiwal 2011 ::: - http://fotofestiwal.com/2011 -

FASHION WEEK POLAND

Napisane przez Osten w dniu 03/05/2011 @ 17:21 w | Komentarze wyłączone

W dniach 4-8 maja 2011 r. odbędzie się czwarta edycja Fashion Week Poland. Zaprezentowane zostaną trendy na sezon jesień-zima 2011/2012. W programie znajdą się pokazy, showroomy, szkolenia, festiwal filmów oraz wiele wydarzeń towarzyszących. Łódź znów odwiedzi wiele sław związanych z modą.

Udział w tygodniu mody wezmą projektanci, producenci odzieży i dodatków, szkoleniowcy, handlowcy, agenci, dziennikarze i obserwatorzy. Będzie to około 2.000 gości dziennie. Wszystkie wydarzenia podzielone są według zasady: otwarte/zamknięte (dedykowane wyłącznie dla branży modowej, po wcześniejszych zapisach na stronie www.fashionweek.pl oraz kwalifikacji). Łódź na tydzień znów stanie się Mekką fashionistów. Wiele klubów, restauracji, miejsc rozrywki udostępni specjalnie przygotowane programy i menu – szczegóły tutaj.

Każdy Fashion Week odwiedza co najmniej 300 dziennikarzy i fotoreporterów ze wszystkich polskich magazynów o modzie, dzienników, serwisów internetowych oraz z zagranicznych magazynów. Przyjadą także polscy i zagraniczni bloggerzy. FashionPhilosophy doceniane jest przez media i przedstawicieli branży modowej. Dowodem na to są nagrody: „Elle Style Award” (Największe Wydarzenie Modowe 2009 r.), wygrana w plebiscycie Łódź Sukcesu, tytuł „Event Roku 2010” przyznany przez magazyn Aktivist. Sama Łódź otrzymała tytuł „Miasto Doskonałe” w konkursie „Doskonałość Mody Twój Styl” dzięki obecności w naszym mieście Fashion Week, Łódź Design i Fotofestiwalu.

Żadne inne wydarzenie w tym mieście nie było tak medialne i nie przyciągało tylu dziennikarzy. Udział zapowiedzieli m.in. dziennikarze z Collezioni, zagranicznych wydań Vogue’a, ELLE, redaktorzy z www.fashioncapital.co.uk. Każdy pokaz i ważniejsze wydarzenia, jak poprzednie edycje, zarejestruje Fashion TV.

Będziemy też gościć przedstawicieli paryskich targów mody Who’s next, portugalskiego tygodnia mody Moda Lisboa i przedstawicieli Fashion Week odbywających się we Lwowie, Kijowie i białoruskim Mińsku. Udział potwierdzili też, jak co edycję, agenci z IGEDO Company, firmy reprezentującej projektantów na targach mody CPD w Dusseldorfie, Stambule i Moskwie. Obecność zapowiedzieli również zagraniczni buyerzy.

Szczegółowy program Fashion Week i praktyczne informacje na temat imprezy można znaleźć TUTAJ.
www.fashionweek.pl


Artykuł wydrukowany z ::: Fotofestiwal 2011 :::: http://fotofestiwal.com/2011

Odnośnik do artykułu: http://fotofestiwal.com/2011/wydarzenia/fashion-week-poland/

Copyright © 2011 ::: Fotofestiwal 2011 :::. All rights reserved.