WOLONTARIAT

W dniach 17–27 maja po raz szósty odbędzie się w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Fotografii. Do jego organizacji, jak co roku niezbędna będzie pomoc Wolontariuszy.

18tego kwietnia (środa) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Łódź Art Center (ul. Tymienieckiego 3) odbędzie się zebranie organizacyjne w sprawie wolontariatu na Fotofestiwalu. Zapraszam wszystkich zainteresowanych, również tych, którzy jeszcze nie wypełnili aplikacji

Ciągle jeszcze można zgłaszać swoją chęć udziału w przygotowaniu Fotofestiwalu. W tym celu należy wypełnić aplikację i odesłać ją na adres mailowy m.lewoc@lodzartcenter.com Mamy nadzieję, że i w tym roku będziemy mogli liczyć na Wasze zaangażowanie i chęć współtworzenia tej imprezy. Wolontariat na Fotofestiwalu oznacza możliwość poznania ciekawych ludzi, pracę w młodym zespole, dyplom poświadczający uczestnictwo w projekcie i możliwość uczestniczenia w festiwalowych wystawach, projekcjach i imprezach towarzyszących.

Zapraszamy również osoby spoza Łodzi do wzięcia udziału w programie AMBASADOR. Głównym zadaniem ambasadora jest przeprowadzenie akcji promocyjnej Fotofestiwalu w swoim mieście. W większości największych polskich miast mamy już swoich ambasadorów, i na ten moment poszukujemy chętnych do pomocy w takim zakresie na terenie Wrocławia i Trójmiasta. Jeśli mieszkasz w innym mieście i uważasz, że warto tam zareklamować Fotofestiwal, przekonaj nas. Przede wszystkim poszukujemy osób, które nie boją się podjąć samodzielnej, ciekawej i pełnej wyzwań pracy.

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie wolontariatu lub programu Ambasador, służę pomocą
Marek Lewoc
m.lewoc@lodzartcenter.com
tel. +48 608 218 733